Testolone - RAD 140

 

Co je Testolone RAD-140?

Sportovci a kulturisté z celého světa obdivují RAD-140 z nesčetných důvodů. Testolone (RAD-140) je skvělá a bezpečnější alternativa k anabolickým steroidům. Selektivní modulátor androgenového receptoru je ideální pro kulturisty, kteří hledají skvělou alternativu k náhradní terapii než testosteron. Tato vysoce anabolická sloučenina podporuje zvýšení svalové hmoty a je na špičkové úrovni pro stimulaci produkce přirozeného testosteronu v těle.

Testolone má jedinečnou schopnost interagovat s androgenním receptorem ve svalové tkáni a kostech exkluzivním způsobem. Neaktivuje však receptory androgenů v jiných částech těla díky svému mechanismu selektivního působení.

Jaké benefity přináší Testolone RAD-140?
  • Více anabolický než Testosteron.
  • Anabolický a androgenní poměr 90:1.
  • Zlepšuje libido a sexuální výkon.
  • Nejlepší SARM pro růst a velikost svalů.
  • Snižuje tuk a zvyšuje svalovou hmotu.
  • Ideální pro zlepšení složení těla.
  • Rychlé zotavení svalů.
  • Bezpečnější alternativa k anabolickým steroidům.

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Testolone se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 6-8 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování RAD-140 je 20-30 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku RAD-140 5-10 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od šesti do osmi týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 20 hodin, a proto je dávkování jednou denně v pořádku.

Lze Testolone RAD-140 kombinovat s dalšími SARMs?

Testolone se nejlépe kombinuje se SARMs, jako jsou Ostarine, Ligandrol a Ibutamoren.

Jaké výsledky očekávat?

Uživatelé Testolonu hlásí vylepšené výsledky cvičení a lepší sexuální výkon. RAD-140 zlepšuje produkci testosteronu v těle a pomáhá tak mužům ve věku od 30 do 40 let lépe pracovat.

Lékařské studie prokázaly (a jak potvrzují online recenze o Testolonu), že RAD-140 je vysoce účinný při léčbě degenerativních stavů, jako je Alzheimerova choroba. Stejně tak je efektivní při poskytování úlevy jednotlivcům s androgenními nedostatky.

Jedinci léčeni Testolonem hlásili zlepšení úrovně pohlavního vývoje a funkce.

Uživatelé Testolonu opisujou dramatické znížení svalové atrofie nebo ztráty svalové tkáně, znížení slabosti a únavy, která dělá celý jinak komplikovaný proces uzdravení a zotavení snadným a rychlým.

Uživatelé RAD-140 mohou očekávat dramatické odbourávání tuků a zisky svalové hmoty 2 až 7 kilogramů za pouhých čtyři až šest týdnů.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.