SARMs PCT (90caps)

Hledáte nejlepší PCT? SARMs PCT je vyroben z přírodních ingrediencí a bezpečne chráni vaše tělo, aby jste byli chráněni od estrogenních vedlejších účinků a udrželi těžce vydělané zisky z vašeho SARM cyklu.


 • (> 5 ks) Skladem
  Můžeme doručit do: 22.10.2021
889 Kč / ks
Kategorie: PCT (Post Cycle Therapy)
Hodí se na: PCT
Počet kapslí v balení: 90caps
 

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Tento PCT jsme vyvinuli speciálně pro cykly se SARMs a jeho cílem je poskytnout komplexní přístup k udržení 100% výsledků z vašeho cyklu.

 

Odkaz na výrobce produktu i s referencemi uživatelů - SARMs PCT

 

Složení
Ashwagandha extract (Indický ženšen) - 500mg (3 kapsle)

Adaptogenní bylina z Ayurveda, Ashwagandha nebo Withania somnifera se používá po staletí ke zlepšení fyzické síly a revitalizaci imunitního systému. Zlepšuje klíčové parametry, libido a neplodnost, snižuje hladinu kortizolu, která zlepšuje fungování energetických zásob ve svalové tkáni, zvyšuje produkci testosteronu, zejména v kombinaci s tréninkem rezistence, zlepšuje svalovou hmotu, regeneraci svalů a sílu, snižuje poškození svalů vyvolané cvičením

Tribulus Terrestris extract (Kotvičník zemní) (90% Saponinů) - 350mg (3 kapsle)

Kotvičník zemní, obdivovaný jako posilovač libida, je ideální pro zvýšení sportovního výkonu a zvýšení svalové síly a hmotnosti. Zvyšuje sexuální touhu mužů a žen, zvyšuje produkci testosteronu, má protirakovinové vlastnosti, chrání před rakovinou prostaty, podporuje růst svalů, zlepšuje svalovou hmotu a sílu, snižuje tělesný tuk.

Rhodiola Rosea extract (Rozchodnice růžová) - 350mg (3 kapsle) 

Rhodiola Rosea, známá také jako arktický kořen, zvyšuje odolnost těla vůči stresu mnohými způsoby. Snižuje stres, únavu a depresi, snižuje pocity duševní a fyzické únavy, zlepšuje pocit pohody, nálady a soustředění, zlepšuje kvalitu spánku, zlepšuje výkon cvičení.

Vitamin E - 100mg (3 kapsle)

Vitamin E hraje důležitou roli ve správném a hladkém fungování různých tkání a orgánů v těle. Podporuje imunitní funkci, zabraňuje zánětům a srdečním onemocněním, léčí nebo předchází předčasnému stárnutí. Je to silný antioxidant, který bojuje s volnými radikály, podporuje zdraví očí, léčí ztuhlé nebo blokované tepny a léčí vysoký krevní tlak.

Saw Palmetto extract (Serenoa plíživá) (20% mastných kyselin a sterolů) - 350mg (3 kapsle)

Složka, která se používá k léčbě hyperplazie prostaty tak, že pracuje mnoha způsoby. Působí proti hormonům zvaným androgeny, které mohou způsobit zvětšení prostaty. Obsah kyseliny laurové a kyseliny olejové v Saw Palmetto inhibuje enzym zvaný 5-alfa-reduktáza, který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron (DHT). DHT může vyvolat zánět a nadměrný růst buněk v prostatě, takže vidíte, proč by to mělo být přínosem. Může také inhibovat vazbu DHT již přítomnou na vazebných místech buněčných receptorů. Nakonec působí jako alfa-blokátor, který uvolňuje prostatu pro optimální zdraví. Jedním méně známým účinkem Saw Palmetto je antiestrogenní účinek. Působí na receptory progesteronu, což způsobuje snížení hladin estrogenu.

 

Jak užívat SARMs PCT

Užíváním SARMs PCT můžete snadno získat výše uvedené a mnoho dalších výhod. Nejlepší je používat tento PCT v denních dávkách 3 tobolek (jednou ráno po jídle, jednou odpoledne po jídle a jednou večer po jídle). To vám pomůže co nejlépe využít váš cyklus SARM, zachovat zisky cyklu po dlouhou dobu a zůstat zdraví a chráněni.

Obnovte přirozené hladiny testosteronu a eliminujte nežádoucí vedlejší účinky na konci cyklu SARM! 

 

 

Podobné produkty

 • GP 2018Ultimate PCT 33495
  Tento produkt dělá vše! Zvyšuje přirozený volný testosteron, zvyšuje libido, zlepšuje spánek a nakonec působí jako aktivní hormonální...
  Dostupnost:Na cestě na náš sklad
  Kód:73
 • cloma 77219
  Clomadex je jedním z nejpokročilejších dostupných produktů po ukončení cyklu. Clomadex  pomáhá snižovat estrogen,...
  Dostupnost:Na cestě na náš sklad
  Kód:67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.