SARMS od A do Z

Andarine - S4

Skvělý SARM na vyrýsování. Zachovává svalovou hmotu při současném spalování tuku a zvýrazňuje žilnatost. Více informací o Andarine S4.

 

Cardarine - GW501516

Skvělý SARM na spalování tuku a zvýšení vytrvalosti. Zvyšuje aerobní kapacitu, zrychluje metabolismus. Pomůže se spalováním nechtěného podkožního tuku. Více informací o Cardarine - GW501516.

 

Ibutamoren - MK 677

Stimulant tvorby vlastního růstového hormonu. Zlepšuje regeneraci, hojí svalové zranění, zvyšuje hustotu kostí, zlepšuje spánek. Pomáhá budovat čistou svalovou hmotu bez tuku. Více informací o Ibutamoren - MK 677.

 

Ligandrol - LGD 4033

Silný SARM na budování svalové hmoty. Má schopnost pomoci s rychlým vybudováním svalové hmoty a zbavení se podkožního tuku. Více informací o Ligandrol LGD-4033.

 

Myostine - YK 11

Unikátní SARM. Působí jako účinný blokátor myostatinu, podporuje růst nových svalových buněk. Více informací o Myostine YK-11.

 

Ostarine - MK 2866

Univerzální SARM. Pomůže vybudovat čistou svalovou hmotu bez tuku, nezadržuje vodu. Více informací o Ostarine MK-2866.

 

S-23

SARM pro zkušené. Extrémně silný SARM, který pomůže rychle vybudovat svalovou hmotu nebo se zbavit podkožního tuku. Více informací o S-23.

 

Stenabolic - SR-9009

Nejlepší SARM na spalování tuku. Zvyšuje počet mitochondrií ve svalu, což způsobuje, že tělo spaluje více tuku a zlepšuje vytrvalost. Více informací o Stenabolic SR-9009.

 

Testolone - RAD 140

Extrémne anabolický SARM. Anabolicko-androgenní poměr 90:1. Nezpůsobuje zastavení tvorby vlastního testosteronu, nezadržuje vodu. Skvělý na rychlé vybudování svalové hmoty. Více informací o Testolone RAD-140.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.