S-23

 
Co je S-23?

S-23, orálně biologicky dostupný nesteroidní SARM, je kulturisty po celém světě obdivován pro jeho jedinečnou schopnost zlepšovat svalovou hmotu a kostní tkáň. Tento selektivní modulátor androgenního receptoru, který je bezpečnější alternativou k anabolickým steroidům, je velmi účinný při spalování podkožního tuku. Mnoho lidí považuje S-23 za výkonnou verzi S-4 (Andarine), S-23 je jedním z nejlepších produktů zvyšujících výkon, který je ideální na tvrdost svalů.

Jaké benefity přináší S-23?
  • Zvyšuje kostní i svalovou hmotu
  • Podporuje dlouhodobou svalovou hmotu a vytrvalostní zisky
  • Ideální pro tvrdost svalů
  • Zcela potlačuje katabolizmus při kalorickém deficitu
  • Zvyšuje pevnost kostí a snižuje tuk
  • Zlepšuje libido u mužů a žen
  • Pomáhá uživatelům udržet zisky dlouho po cyklu
  • Žádné nadýmání nebo zadržování tekutin

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

S-23 se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 4-6 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování S-23 je 20-30 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku S-23 10 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od čtyř do šesti týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 12 hodin, a proto je dávkování dva krát denně ideální.

Lze S-23 kombinovat s dalšími SARMs?

S-23 se nejlépe kombinuje se SARMs, jako jsou Ligandrol, Ostarine a Testolone.

Jaké výsledky očekávat?

Uživatelé S-23 hlásili masivní zlepšení úrovně svalové hmoty, síly, vytrvalosti a pocitu pohody. Mnoho online recenzí na předních fórech pro kulturistiku a SARM také tvrdí, že S-23 je mnohem lepší alternativou než S-4, pokud jde o ztrátu břišního a viscerálního tuku.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.