Ostarine - MK 2866

 
Co je Ostarine MK-2866?

Univerzální SARM, který lze použít samostatně nebo v kombinaci s dalšími SARMs. Může být používán po dobu 4 až 12 týdnů a uživatelé získají svalovou hmotu bez zadržování vody a mohou také očekávat výrazné snížení tělesného tuku, pokud bude dieta pod kontrolou.

Ostarine MK-2866, světově nejvýhodnější volba pro budování svalové hmoty a spalování tělesného tuku současně, se stal jedním z nejpopulárnějších selektivních modulátorů androgenového receptoru v poslední době.

Jaké benefity přináší Ostarine MK-2866?
  • Produkuje úžasné výsledky během krátké doby.
  • Pomáhá vám spalovat více kalorií, než kolik je spotřebováno, abyste spálili více tuku.
  • Buduje svalovou hmotu a současně spaluje tělesný tuk.
  • Zvyšuje hojení kloubů a šlach.
  • Zvyšuje retenci dusíku a syntézu proteinů - primární stavební kameny svalové hmoty.
  • Nepřevádí se na DHT (dihydrotestosteron) ani na estrogen.
  • Extrémně vysoký anabolický účinek v těle.
  • Pomáhá vám trénovat déle a tvrději a zároveň snižuje riziko zranění.

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Ostarine MK-2866 se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 6-8 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování Ostarine MK-2866 je 10-20 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku Ostarine MK-2866 10 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od šesti do osmi týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 20-24 hodin, a proto je dávkování jednou denně v pořádku.

Lze Ostarine MK-2866 kombinovat s dalšími SARMs?

Ostarine se nejlépe kombinuje se SARMs, jako jsou Cardarine a S4 pro vyrýsování a s RAD-140, LGD-4033 a MK-677 pro vybudování svalové hmoty.

Jaké výsledky očekávat?

Siloví sportovci a kulturisté využívající Ostarine MK-2866 zaznamenali dramatické změny na své postavě. Je to především proto, že přípravek Ostarine MK-2866 pomáhá ztratit tělesný tuk a současně získat svalovou hmotu. Uživatelé také hlásí významné zisky a vylepšení, pokud jde o zvýšení výkonu. Ostarine MK-2866 je považován za ideální pro jednotlivce kterí nejsou schopni dalšího zlepšení. Přínosy, pokud jde o kosti, šlachy a vazy, byly hlášeny uživateli v dávkách pouhých 12,5 mg každý den. Připravte se na rekompozici postavy (ztáta tuku/vybudování svalové hmoty), na zvýšení síly až o 30 procent a získejte 2 až 5 kg svalové hmoty.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.