Ligandrol - LGD 4033

 
Co je Ligandrol LGD-4033?

Jeden z nejúčinnějších SARMs na trhu, Ligandrol (LGD-4033), je skvělý na budování svalové hmoty a zvýšení síly. Během fáze budování svalové hmoty mohou kulturisté očekávat, že získají svalovou hmotu a sílu, které se dají snadno a dlouho udržet, pokud se kombinují se správným množstvím makronutrientů a kalorií.

LGD-4033 účinkuje tak, že se v těle váže na androgenní receptory v kostní i svalové tkáni. Tento SARM je stejně účinný i při prevenci artrofie svalů. Ligandrol má úžasné vlastnosti na zpevňování a léčení kostní tkáně.

Jaké benefity přináší Ligandrol LGD-4033?
  • Zvyšuje svalovou hmotu.
  • Vylepšuje složení těla.
  • Rychlé vylepšení síly.
  • Pomáhá udržovat těžce vydělané zisky.
  • Zabraňuje degeneraci kostí.
  • Zcela univerzální.
  • Účinný k léčbě nedostatku testosteronu.
  • Nezpůsobuje jaterní toxicitu.
  • Neovlivňuje hladinu cholesterolu, ledviny, prostatu nebo krevní tlak.

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Ligandrol se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 6-8 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování LGD-4033 je 5-10 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku LGD-4033 2,5–5 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od šesti do osmi týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 25-30 hodin, a proto je dávkování jednou denně v pořádku.

Lze Ligandrol LGD-4033 kombinovat s dalšími SARMs?

Ligandrol se nejlépe kombinuje se SARMs, jako jsou Cardarine, Ostarine a Testolone. Při kombinaci s MK-677 by tento cyklus pomohl při budování pevné svalové hmoty a velikosti svalů při současném zlepšení zotavení, pocitu pohody a kvality spánku.

Jaké výsledky očekávat?

Zkušenosti uživatelů s LGD-4033 ukazují na výrazné zlepšení, pokud jde o svalovou hmotu a sílu. Podle online recenzí na významných fórech pro kulturistiku uživatelé zaznamenali ztrátu tuku a vybudování svalové hmoty již za čtyři až šest týdnů. Někteří uživatelé uvedli, že jejich schopnost zvládnout intenzivní tréninky se zvýšila až o 40 až 50 procent. Používáním tohoto SARM po dobu šesti až osmi týdnů mohou uživatelé během fáze rýsování očekávat tvrdší, čistší svalovou hmotu a zlepšenou vaskularitu.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.