Ibutamoren - MK 677

 
Co je Ibutamoren MK-677?

MK-677 (také známý jako Nutrabol a Ibutamoren) je sekretagog růstového hormonu, který zvyšuje hladinu růstového hormonu a IGF-1 v těle. Můžete očekávat nárust svalové hmoty, ztrátu tuku, zlepšení vaskularity, rychlé zotavení a zvýšení síly. MK-677 je ideální pro každého kdo chce růst, protože zlepšuje svalovou hmotu a chuť k jídlu. Tento SARM je bezpečný jak pro muže, tak pro ženy.

Po desetiletí byla suplementace růstovým hormonem spojována kulturisty s výraznými výhodami, jako je zvýšená plnost svalů, zlepšené zotavení a zvýšená ztráta tuku. Je také užitečné obnovit mladistvý vzhled pokožky. Zatímco svět online nakupování v oblasti zdraví a fitness nabízí širokou škálu doplňků GH (Growth Hormone - růstový hormon), nic se nepřibližuje úžasně silným účinkům Ibutamoren MK-677.

Jaké benefity přináší Ibutamoren MK-677?
 • Zvyšuje svalovou hmotu a sílu
 • Zlepšuje regeneraci tkání
 • Zvyšuje hladiny růstového hormonu
 • Zvýšená vitalita a rychlejší zotavení
 • Snižuje tělesný tuk
 • Zvyšuje kvalitu spánku a spánek s rychlým pohybem očí (REM)
 • Zvyšuje růstový faktor 1 podobný inzulínu (IGF-1)
 • Zlepšuje bazální metabolismus
 • Léčí kosti, šlachy a vazy
 • Zlepšuje pocit pohody
 • Pokožka a pleť se výrazně zlepšily

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Ibutamoren MK-677 se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 6-8 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování Ibutamoren MK-677 je 10-20 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku Ibutamoren MK-677 10 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od šesti do osmi týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 20 hodin, a proto je dávkování jednou denně v pořádku. 

Lze Ibutamoren MK-677 kombinovat s dalšími SARMs?

Ibutamoren MK-677 lze kombinovat se všemi SARMs. Při budování svalové hmoty doporučujeme MK-677 spolu s LGD-4033, nebo RAD-140, při rýsováni MK-677 spolu s Cardarine a S4.

Jaké výsledky očekávat?

Uživatelé Ibutamoren MK-677 mohou očekávat zvýšení svalové hmoty a síly. Mnoho uživatelů uvedlo, že jejich schopnost zvládnout intenzivní tréninky se významně zvýšila spolu se zkrácením doby zotavení mezi tréninky při používání Ibutamoren MK-677. Velká většina uživatelů také hlásila dramatickou úlevu od otravných zranění a lepšího a kvalitnějšího spánku. Pomocí Ibutamorenu MK-677 můžete očekávat 3 až 7 kg čistého, libového svalového růstu počas 12 týdenního cyklu.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Pokud se Ibutamoren MK-677 nekombinuje se žádným jiným SARM, ani PCT, ani žádný jiný produkt na podporu počas cyklu není potřebný.

Při kombinaci s jiným SARM doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.