Clomadex (60caps)

Clomadex je jedním z nejpokročilejších dostupných produktů po ukončení cyklu. Clomadex  pomáhá snižovat estrogen, zvyšuje hladinu testosteronu, kontroluje kortizol a zvyšuje sexuální výkon.


 • Na cestě na náš sklad
1 089 Kč / ks
Kategorie: PCT (Post Cycle Therapy)
Hodí se na: PCT
Počet kapslí v balení: 60caps
Položka byla vyprodána...
 
Co to je Clomadex?

Clomadex je jedním z nejpokročilejších dostupných produktů po ukončení cyklu. Clomadex pomáhá snižovat estrogen, zvyšuje hladinu testosteronu, kontroluje kortizol a zvyšuje sexuální výkon. Perfektní pro jakýkoli cyklus PCT nebo pro ty, kteří si prostě chtějí zvýšit svou přirozenou hladinu testosteronu. Pokud jste měli zkušenosti s prohormony, SARMs nebo anabolickými steroidy a pociťujete nežádoucí účinky i po dokončení cyklu (např. Letargie, akné, vysoký krevní tlak atd.), může být PCT právě tím, co potřebujete. Pro každého, kdo užívá jiné než přírodní hormonální sloučeniny, je PCT nezbytné, aby se vše vrátilo k normálu a aby se vedlejší účinky udržely na minimu při zachování výsledků.

 

Složení
Saw palmetto berry extract - 200mg (1 kapsle)

Složka, která se používá k léčbě hyperplazie prostaty tak, že pracuje mnoha způsoby. Působí proti hormonům zvaným androgeny, které mohou způsobit zvětšení prostaty. Obsah kyseliny laurové a kyseliny olejové v Saw Palmetto inhibuje enzym zvaný 5-alfa-reduktáza, který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron (DHT). DHT může vyvolat zánět a nadměrný růst buněk v prostatě, takže vidíte, proč by to mělo být přínosem. Může také inhibovat vazbu DHT již přítomnou na vazebných místech buněčných receptorů. Nakonec působí jako alfa-blokátor, který uvolňuje prostatu pro optimální zdraví. Jedním méně známým účinkem Saw Palmetto je antiestrogenní účinek. Působí na receptory progesteronu, což způsobuje snížení hladin estrogenu.

Lepidium meyenii extract (Maca peruánska) - 125mg (1 kapsle)

Extrakt z Macaa je známý svými vlastnostmi pro zvýšení energie, výdrže a atletického výkonu. Maca se také používá ke zlepšení plodnosti u mužů a žen.

6-Bromo Androstane-3,17 Dione - 50mg (1 kapsle)

Metabolit 7-Keto DHEA zvyšuje hladinu testosteronu a snižuje vysoké hladiny estrogenu a kortizolu. Funguje tak, že inhibuje přeměnu androgenů v těle na estrogen, a protože se jedná o inhibitor sebevražedné aromatázy (což znamená, že se váže na aromatázový enzym), po ukončení užívání nedochází k zvýšení estrogenu. Nejlepší ze všeho je, že je to přirozená sloučenina, která je metabolitem DHEA, který existuje v těle. Zvyšuje váš přirozený myotropický stav, který podporuje svalovou hmotu, urychluje regeneraci, snižuje ukládání tuku a zvyšuje vaše libido. Na rozdíl od jiných inhibitorů aromatázy nebudete mít bolavé klouby nebo nezabije váš sexuální výkon.

Zinc Citrate - 7.5mg (1 kapsle)

Zinek je esenciální minerál, nezbytný pro normální funkci mnoha orgánů a systémů v těle. Přispívá zejména k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k normální funkci imunitního systému a normálním rozpoznávacím funkcím. Napomáhá rovněž k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Zinek je kofaktor stovek enzymů zapojených do normálního metabolismu makroživin a syntézy DNA i RNA.

Bioperine - 1mg (1 kapsle)

Funguje jako katalyzátor a umocňuje sílu zinku.

 

Pro koho je Clomadex určen?

Doporučujeme pouze pro muže, kvůli schopnosti znižovat estrogen a zvyšovat přirozenou hladinu testosteronu.

 

Dávkování 

2 kapsle denně, ideálně jedna ráno a jedna večer.

Podobné produkty

 • 2SARMS PCT 1200x
  Hledáte nejlepší PCT? SARMs PCT je vyroben z přírodních ingrediencí a bezpečne chráni vaše tělo, aby jste byli chráněni od estrogenních...
  Dostupnost:Skladem > 5 
  Kód:80
 • GP 2018Ultimate PCT 33495
  Tento produkt dělá vše! Zvyšuje přirozený volný testosteron, zvyšuje libido, zlepšuje spánek a nakonec působí jako aktivní hormonální...
  Dostupnost:Na cestě na náš sklad
  Kód:73

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.