Cardarine - GW501516

 
Co je Cardarine GW501516?

Král pro ztrátu tuku a vytrvalost! Cardarine GW501516 vám pomůže rychle realizovat vaši ideální postavu. Umožňuje udržovat svalovou energii, vytrvalostní sílu při ztrátě tuku.

Tento selektivní modulátor androgenového receptoru je nehormonální doplněk s výraznými účinky na ztrátu tuku a vytrvalost. Cardarine GW501516 zlepšuje schopnost těla rychle se zotavit a pomáhá uživatelům dosáhnout vyšší úrovně výkonu tím, že jim umožňuje trénovat tvrději a déle bez únavy.

Jaké benefity přináší Cardarine GW501516?
  • Výrazně zvyšuje výdrž
  • Účinný pro rýsováni i budováni svalové hmoty
  • Zvyšuje rychlost a sílu
  • Zvyšuje kardiovaskulární sílu
  • Účinný pro hubnutí a ztrátu tuku
  • Chrání mozkové cévy před oxidačním poškozením a stresem
  • Spaluje tuk a potlačuje zánět
  • Zvyšuje vývoj nervových buněk
  • Stimuluje dramatické odbourávání tuků s výrazným a viditelným zlepšením vaskularity
  • Všestranný - dá se kombinovat téměř s jakýmkoli jiným SARM

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Cardarine se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 4-6 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování Cardarine GW501516 je 10 - 20 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku Cardarine GW501516 10 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od čtyř do šesti týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 24 hodin, a proto je dávkování jednou denně v pořádku.

Lze Cardarine GW501516 kombinovat s dalšími SARMs?

Určite. Pro budování svalové hmoty doporučujeme kombinaci s Testolone RAD-140, nebo Ostarine MK-2866, nebo Ligandrol LGD-4033. Pro rýsováni je ideální kombinace s Andarine S4, nebo Stenabolic SR-9009.

Jaké výsledky očekávat?

Uživatelé GW501516 oceňují masivní zlepšení úrovně síly těla a vytrvalostního výkonu. Zejména tato výhoda zvýšené vytrvalosti pomáhá uživatelům zlepšit výsledky při provádění intervalového tréninku nebo kardio tréninku. Podle online hodnocení zákazníků pomáhá uživatelům cvičit tvrději a déle chodit do posilovny bez pocitu únavy.

Velká většina uživatelů Cardarine GW501516 tvrdí, že SARM jim pomohl bezpečně a rychle ztratit břišní a viscerální tuk. Je to proto, že GW501516 má přímý účinek na tukové zásoby v těle a nepřímý účinek na proces hubnutí zvyšováním vytrvalostního výkonu.

Uživatelé dále oceňují, že Cardarine GW501516 jim pomáhá lépe zúročit silový trénink. Je to kvůli lepším výkonem a podporou rychlého zotavení během tréninku s vysokým opakováním/krátkým odpočinkem.

Můžete očekávat, že při rýsování si udržíte získáte svalovou hmotu.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Cardarine GW501516 nevyžaduje PCT.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.