Andarine S4

 
Co je Andarine S4?

Andarine S4 nejvíce androgenní, ale nejméně anabolický ze všech SARMs, je jedním z nejúčinnějších SARMs na spalování podkožného tuku. Andarine S4 obdivují kulturisté kvůli úžasné schopnosti snižování tělesného tuku a zvyšování energie. Tento selektivní modulátor androgenového receptoru je ideální pro spalování tělesného tuku při současném zachování svalové hmoty.

Andarine S4 byl původně vyvinut jako SARM pro léčbu osteoporózy a nemocí ochabujících svalů. Andarine S4, který je znám tím, že má skvělé vlastnosti při budování svalů a vysokou biologickou dostupnost po perorálním podání, je mimořádně všestranný a lze jej použít pro rýsování, rekompozici, nebo budováni svalové hmoty.

 

Jaké benefity přináší Andarine S4?
  • Zvyšuje svalovou sílu
  • Zvyšuje úbytek tuku
  • Zvyšuje pevnost a hustotu kostí
  • Redukuje lipoprotein lipázu (LPL), enzym zodpovědný za akumulaci lipidů
  • Pomáhá udržovat a zvyšovat svalovou hmotu během fáze rýsování.
  • Zabraňuje tělu v přechodu do katabolického stavu
  • Oxiduje tuk při používání nízkokalorické stravy.
  • U mužů nevede k aromatizaci nebo gynekomastii
  • Nemá za následek rozvoj mužských charakteristik u žen.

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Andarine se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 6-8 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování Andarine S4 je 25 - 50 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku Andarine S4 25 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od šesti do osmi týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 4 - 6 hodin, a proto je ideální dávkování dva krát denně.

Lze Andarine S4 kombinovat s dalšími SARMs?

Andarine S4 můžete kombinovat například s Ligandrol LGD-4033 pokud je vaším cílem rekompozice postavy, nebo s Cardarine GW501516 pokud chcete spálit co nejvíce podkožního tuku.

Jaké výsledky očekávat?

Kulturisté mohou očekávat nárůst suché a tvrdé svalové hmoty a zvýšení vaskularity během cyklu s Andarine S4. Online komentáře o Andarine S4 také ukazují, že tato sloučenina je stejně účinná na zvýšení vytrvalosti a síly, i když jste v kalorickém deficitu. Pokud chcete ztratit tuk a váhu a zároveň získat svalovou hmotu bez tuku, Andarine S4 je SARM, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.