Ultimate PCT (120caps)

Tento produkt dělá vše! Zvyšuje přirozený volný testosteron, zvyšuje libido, zlepšuje spánek a nakonec působí jako aktivní hormonální inhibitor estrogenů. To je vše co potřebujete od PCT.


 • Na cestě na náš sklad
1 189 Kč / ks
Kategorie: PCT (Post Cycle Therapy)
Hodí se na: PCT
Počet kapslí v balení: 120caps
Položka byla vyprodána...
 
Co to je Ultimate PCT?

Tento produkt dělá vše! Zvyšuje přirozený volný testosteron, zvyšuje libido, zlepšuje spánek a nakonec působí jako aktivní hormonální inhibitor estrogenů. To je vše co potřebujete od PCT.

 

Složení
D-Aspartic Acid - 2000mg (4 kapsle)

D-forma kyseliny Asparagové představuje zcela přirozenou složku všech živých organizmů, včetně lidského těla. V největší míře je zastoupena v hormonálních žlázách s vnitřní sekrecí (hypofýza, varlata), kde se podílí na syntéze luteinizačního hormonu a jím stimulovaného testosteronu. Naše tělo dokáže metabolicky vytvořit kyselinu D-Asparagovou samo, nicméně s přibývajícím věkem (cca od 30 let) dochází postupně ke snižování produkce luteinizačního hormonu, potažmo testosteronu. Zejména synergní suplementace kyseliny D-Asparagové jako základního stavebního kamene v kombinaci se silnými saponinovými stimulátory na bázi Protodioscinu, tak nachází svůj význam u všech jedinců zaměřených na efektivní stimulaci tvorby testosteronu. Kyselina D-Asparagová je také důležitým neurotransmiterem v mozku a nervové soustavě.

Magnesium Citrate - 200mg (4 kapsle)

Hořčík je minerál, který je důležitý při tvorbě energie, svalových kontrakcích a mineralizaci kostí. Hořčík má mnoho významných funkcí v těle, včetně přeměny jídla na energii a podporuje správnou funkci endokrinního systému, což vede k zdravím kostem. Taktéž je součástí více než 300 enzymatických systémů, mezi které patří syntéza mastných kyselin, bílkovin a metabolismus glukózy. Hořčík má klíčovou roli při přeměně tuků na energii. Magnesium Citrate je vysoce biologicky dostupná forma hořčíku, která zajišťuje jeho lepší využití.

Maca root extract - 180mg (4 kapsle)

Extrakt z Macaa je známý svými vlastnostmi pro zvýšení energie, výdrže a atletického výkonu. Maca se také používá ke zlepšení plodnosti u mužů a žen.

Resveratrol 98% - 120mg (4 kapsle)

Resveratrol působí jako silný protizánětlivý přípravek a může také zvyšovat hladiny testosteronu a současně snižovat estrogen. Díky těmto výhodám je resveratrol vynikajícím doplňkem pro ty, kteří hledají lepší složení těla a celkové zdraví.

6-Bromo Androstane-3,17 Dione - 100mg (4 kapsle)

Metabolit 7-Keto DHEA zvyšuje hladinu testosteronu a snižuje vysoké hladiny estrogenu a kortizolu. Funguje tak, že inhibuje přeměnu androgenů v těle na estrogen, a protože se jedná o inhibitor sebevražedné aromatázy (což znamená, že se váže na aromatázový enzym), po ukončení užívání nedochází k zvýšení estrogenu. Nejlepší ze všeho je, že je to přirozená sloučenina, která je metabolitem DHEA, který existuje v těle. Zvyšuje váš přirozený myotropický stav, který podporuje svalovou hmotu, urychluje regeneraci, snižuje ukládání tuku a zvyšuje vaše libido. Na rozdíl od jiných inhibitorů aromatázy nebudete mít bolavé klouby nebo nezabije váš sexuální výkon.

Zinc Citrate - 30mg  (4 kapsle)

Zinek je esenciální minerál, nezbytný pro normální funkci mnoha orgánů a systémů v těle. Přispívá zejména k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k normální funkci imunitního systému a normálním rozpoznávacím funkcím. Napomáhá rovněž k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Zinek je kofaktor stovek enzymů zapojených do normálního metabolismu makroživin a syntézy DNA i RNA. Zinek v tomto produktu obsahuje chelátovou vazbu, která zlepšuje vstřebatelnost a biodostupnost zinku v organismu.

Vitamín B6 - 20mg (4 kapsle)

Vitamín B6 pomáhá zvyšovat progesteron a snižovat estrogen. 

Black Pepper extract - 12mg (4 kapsle)

Funguje jako katalyzátor a umocňuje sílu zinku.

 

Pro koho je Untimate PCT určen?

Doporučujeme pouze pro muže, kvůli schopnosti znižovat estrogen a zvyšovat přirozenou hladinu testosteronu.

 

Dávkování 

4 kapsle denně, ideálně večer.

Podobné produkty

 • cloma 77219
  Clomadex je jedním z nejpokročilejších dostupných produktů po ukončení cyklu. Clomadex  pomáhá snižovat estrogen,...
  Dostupnost:Na cestě na náš sklad
  Kód:67
 • 2SARMS PCT 1200x
  Hledáte nejlepší PCT? SARMs PCT je vyroben z přírodních ingrediencí a bezpečne chráni vaše tělo, aby jste byli chráněni od estrogenních...
  Dostupnost:Skladem > 5 
  Kód:80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.