Shred Eaze (90caps)

Shred Eaze je skutečný termogenický spalovač tuku pro lidi, co to myslí s redukcí tuku vážně. Pomáhá potlačit chuť k jídlu a dosáhnout vytouženou postavu snů.


  • Na cestě na náš sklad
989 Kč / ks
Kategorie: Spalovače
Počet kapslí v balení: 90caps
Položka byla vyprodána...
 
Co je Shred Eaze?

Shred Eaze je skutečný termogenický spalovač tuku pro lidi, co to myslí s redukcí tuku vážně. Pomáhá potlačit chuť k jídlu a dosáhnout vytouženou postavu snů.

 

Složení
Dandelion Extract (Pampeliška) - 500mg (3 kapsle)

Extrakt z pampelišky je rostlinný lék a je široce používán pro své úžasné vlastnosti. Pomáhá na nesčetné nemoci - onemocnění jater, kožní problémy, jako je akné a zlepšuje trávicí systém. Používáme extrakt z pampelišky, abychom snížili zadržování vody v těle v pokožce, protože působí jako přirozené dieretikum, díky kterému můžete vidět své skutečné procento tělesného tuku. Obsahuje vysoký obsah výživy, jako jsou vitamíny, minerály, draslík a vláknina, obsahuje zdravé bakterie, které zlepšují trávení, bohatý na antioxidanty, reguluje hladinu krevního cukru a krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu.

Green tea Extract (Zelený čaj) - 500mg (3 kapsle)

Díky svým antioxidačním a stimulačním účinkem je zelený čaj velmi účinným spalovačem tuků a pomocníkem při hubnutí. Je proto doporučeným doplňkem do každé diety. 

Bitter Orange (Pomerančovník hořký) - 500mg (3 kapsle)

Synefrin, obsažený v oplodí pomerančovníku, je chemicky "příbuzný" s adrenalinem nebo efedrinem. Působí na odbourávání tuků, klinicky na snížení hmotnosti a "nabytí" energie bez nežádoucích účinků na kardiovaskulární systém. Synefrin zvyšuje výdej energie, vyvolává termogenezi a upravuje metabolismus směrem ke spalování kalorií. Klinicky bylo provedeno několik studií, které potvrzují zvýšený efekt synefrinu, a navíc podporují tvrzení "spalovače energie" a zvýšené produkce tepla při užívání slupky pomerančovníku hořkého. Další obsažený N-methyltyramin zvyšuje aerobní odbourávání mastných kyselin a pomáhá zvyšovat fyzický výkon.

Black Pepper Extract (Černý pepř) - 10mg (3 kapsle)

Extrakt z černého pepře má potenciál bojovat proti tuku.  Snižuje růst a tvorbu nových tukových buněk. Pomáhá vstřebávání živin a zdraví střev v našem těle.

Capsicum (Paprika) - 50mg (3 kapsle)

Capsicum je bohatým zdrojem vitamínu A, vitamínu B1, vitamínu C, vitamínu E, vláken a draslíku. Zlepšuje zdraví očí, zdraví pokožky a imunitu, zabraňuje rakovině prostaty u mužů a anémie, zvyšuje rychlost metabolismu.

Green coffee bean (Zelené kávové zrná) - 50mg (3 kapsle)

Zelená kávová zrna se široce používájí kvůli svým vlastnostem, jak zhubnout. Snižuje hladinu cukru v krvi, snižuje tělesnou hmotnost, zvyšuje spalování tuků hormony.

 

Dávkování

3 kapsle denně s jídlem, případně 3 krát denně jednu kapsli. Nepřekračujte dávku 3 kapsle během 24 hodin.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.