Myostine - YK 11

 
Co je Myostine YK-11?

Jednou z největších výhod YK-11 je to, že pomáhá při růstu nových svalových buněk oproti těm, které již dosáhly úrovně genetických omezení. To zase stimuluje zvýšení úrovně svalového korzetu a tvrdosti.

YK-11 je excelentný produkt, který vám pomůže nabrat svalovou hmotu a zároveň získat hodně síly. YK-11, obdivovaný svými schopnostmi zlepšit VO2max (maximální příjem kyslíku) a celkovou srdeční prahovou hodnotu, pomáhá spálit podkožní tuk a zhubnout nejbezpečnějším a nejlepším možným způsobem. Toto je jeden produkt, který musíte mít ve svém nákupním košíku, aby jste spaloval tuk a získával svalovou hmotu jako nikdy předtím!

Jaké benefity přináší Myostine YK-11?
 • Zvyšuje suchou svalovou hmotu
 • Podporuje svalovou tvrdost
 • Zvyšuje růst svalů nad rámec genetických schopností
 • Zvyšuje svalovou bílkovinu Follistatin
 • Zlepšuje pevnost kostí a zdraví
 • Zpomaluje proces stárnutí buněk
 • Zabraňuje poškození neuronů
 • Zlepšuje individuální rychlost a výkonové parametry
 • Žádné vedlejší účinky anabolických steroidů
 • Inhibice hladin myostatinu
 • YK-11 lze přidat do všech typů cyklů pro další růst energie a svalů

 

Hypotetické dávkování podle vědeckých studií.
Délka cyklu

Myostine se nejlépe používá v cyklech 8-12 týdnů u mužů a 4-6 týdnů u žen, i když se to může lišit podle individuálních preferencí a požadavků na cyklus.

Dávkování pro muže

Doporučené dávkování Myostine YK-11 je 10-15 mg každý den, nejlépe 30-40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů pro muže.

Dávkování pro ženy

U žen je doporučená dávka přípravku Myostine YK-11 2,5–5 mg každý den, nejlépe 30–40 minut před tréninkem a po jídle, v cyklu od čtyř do šesti týdnů.

Poločas rozpadu produktu

Poločas rozpadu tohoto SARM je kolem 8-12 hodin, a proto je dávkování dva krát denně ideální.

Lze Myostine YK-11 kombinovat s dalšími SARMs?

Myostine se nejlépe kombinuje se SARMs, jako jsou Ligandrol, Ostarine a Testolone pro budování svalové hmoty a s Andarine a Cardarine pro rýsování.

Jaké výsledky očekávat?

Uživatelé Myostine YK-11 uvádějí masivní nárust svalové hmoty a zvýšení hustoty kostí. Nejenon toto, velká většina uživatelů uvedla, že jejich výkony mrtvého tahu, bench pressu a drepů se výrazně zlepšily. Někteří uživatelé uvedli, že během pouhých šesti až deseti týdnů nabrali 2 až 7 kilogramů svalové hmoty bez nadýmání nebo zadržování tekutin.

Stovky recenzí a komentářů na fórech zaměřených na kulturistiku, doplňky stravy a doplňky výživy naznačují, že YK-11 pomáhá uživatelům překonat genetiku jejich těla v souvislosti s nárůstem svalové hmoty. Uživatelé YK-11 mohou očekávat lepší pumpy a zvýšenou svalovou plnost během pouhých osmi až dvanácti týdnů.

Jsou potřeba další produkty po skončení cyklu (PCT), nebo během cyklu?

Do libovolného cyklu se SARMs doporučujeme přidat produkt na podporu počas cyklu (On cycle support). Podpora cyklu maximalizuje výsledky a poskytne vám požadavky, které vaše tělo potřebuje během rozsáhlého tréninku a přeměny těla.

Některé SARMs mohou dočasně potlačit vašu přirozenou hladinu testosteronu. Po skončení cyklu je důležité, abyste přivedli přirozený testosteron zpět na 100%, abyste si udrželi výsledky z cyklu. Proto vždy doporučujeme po skončení cyklu použít PCT (Post cycle therapy). Vhodná délka PCT je 4-6 týdnů.

 

Produkty v naší ponuke:

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.